Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Sezóna 2016

Popis

Nohejbalový oddiel má 6 členov, ktorí sa stretávajú 2x do týždňa ( streda, nedeľa o 19:00 ).

Cez rok zvyčajne odohraju štyri turnaje: vo februári v Kokave nad Rimavicou, v júli v Hradišti, okres Poltár, v septembri vo Vinodole a na konci novembra organizujú turnaj vo Važci.

Na turnaji sa zúšastňuje 7 - 10 družstiev, okrem spomínaných družstiev ešte chodia družstvá z Klenovca, Popradu, Svitu a z Veľkej Lomnice. Niektoré kluby postavia aj 2 družstvá.


 

Nohejbalový turnaj vo Važci

 

V sobotu, 26. novmebra, sa uskutočnil nohejbalový turnaj v telocvični Základnej školy s materskou školou vo Važci. Turnaja sa zúčastnilo 9 mužstiev. Po jednom mužstve mali domáci Važec ( Michal Ilavský, Ľubo Ferianc, Ján Michalko a Jaro Bartko ) , Svit, Poprad, Klenovec, Kokava nad Rimavicou, Hradište, Čierne Kľčany a dve družstvá prišli z Vinodolu.

 

 

 

 

V družstvách zo Svitu, Klenovca a Vinodolu hrali aj reprezentanti SR z nedávnych majstrovstiev sveta v nohejbale. Tímy boli rozdelené do dvoch skupín ( A - 5 tímov , B - 4 tímy).

 

 

 

 

Víťazom sa stalo mužstvo zo Svitu, pred Vinodolom II a tretím Klenovcom. Ďalšie poradie bolo: 4.miesto - Poprad, 5.miesto - Vinodol I, 6.miesto - Važec, 7.miesto - Čierne Kľačany, 8.miesto - Kokava nad Rimavicou, 9.miesto - Hradište.


 

Nohejbalový turnaj vo Vinodole

V sobotu, 24. septembra, sa nohejbalisti zúčastnili turnaja vo Vinodole. Na turnaji sa zúčastnilo 10 družstiev medzi ktorými boli za obec Važec postavené 2 družstvá.

Važec I. - Michal Ilavský, Stanislav Ferianc, Ján Michalko,

Važec II. - Ľubomír Ferianc, Jaroslav Bartko so záskokom z prvého mužstva.

Hralo sa v dvoch skupinách, jedna skupina v telocvični, druhá vonku na multifunkčnom ihrisku. Mužstvo Važec I. vyhralo 1 zápas a 3 krát remizovalo. V boji o postup medzi najlepšie štyri mužstvá prehralo s Vráblami a skončili na 6. mieste.

Vyhral Vinodol II, 2. miesto Kakavká, 3. miesto Vráble, Važec II. skončil na 10. mieste.


 

Nohejbalový turnaj v obci Hradište

O týždeň neskôr a to 30. júla sa nohejbalový oddiel zúčastnil ďalšieho turnaja v obci Hradište. Na turnaji bolo 7 družstiev: domáce mužstvo, Klenovec, Vinodol, Važec (Stanislav Ferianc, Michal Ilavský, Ľubomír Ferianc a Ján Michalko), Kokava nad Rimavicou, Bystrička a Málinec. Hralo sa formou každé mužstvo s každým. Tento víkend sa nášmu družstvu darilo lepšie ako pred týždňom a zaznamenalo 5 víťazstiev a jednu remízu. Turnaj vyhrali pred Klenovcom a domácim Hradišťom. 


 

Nohejbalový turnaj v Klenovci

V sobotu 23. júla sa nohejbalový oddiel Športového klubu Kriváň Važec zúčastnil turnaja v obci Klenovec. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev, 3 tímy mali domáci a po jedno družstve bolo z obcí: Vinodol, Važec, Kokava nad Rimavicou, Hradište a Dobrá Niva. Družstvu v zložení Michal Ilavský, Ľubomír Ferianc, Ján Polc, Jaroslav Bartko a Tibor Debnár sa na tomto turnaji príliš nedarilo a skončilo až na 8. mieste. 


 

Nohejbalový turnaj v Kokave nad Rimavicou

Dňa 20.2.2016 sma nohejbalový oddiel zúčastnil nohejbalového turnaja v Kokave nad Rimavicou. Na turnaji štartovalo 8 družstiev. Po dva tímy postavili domáci,Klenovec a Vinodol. Jedno družstvo bolo z Važca a z obce Hradište. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín,prví dvaja zo skupín hrali o postup do finále, ( 1A - 2B , 1B - 2A ), porazení o 3. miesto, tímy z tretích a štvrtých miest hrali o ďalšie umiestnenia. V skupine skončil nohejbalový oddiel z Važca na 1. mieste a v boji o postup do finále hrali proti družstvu z Vinodolu, vyhrali  2:1. Vo finále sa stretli z domácim družstvom, nad ktorým zvíťazili 2:0.


Konečné poradie:

1.miesto - Važec ,

2.miesto - Kokava nad Rimavicou 2 ,

3.miesto - Vinodol 1 ,

4.miesto - Kokava nad Rimavicou 1 ,

5.miesto - Klenovec 2 ,

6.miesto - Vinodol 2 ,

7.miesto - Hradište ,

8.miesto - Klenovec 1.
 


 

Poruchové služby

Plyn
0850 111 727
Elektrina
0850 111 468
0906 25 25 25
Voda
044/552 1992
0908 916 579
Verejné osvetlenie
044/5294 121
Rozhlas
044/5294 121
webygroup

Úvodná stránka