Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Poslanecké obvody

Obvod č. 1 –  Ing. Zdeno Baráni  č. 843        

Ulice: Na Harte                     od č. 1  - po č. 19  vrátane

           Na Harte                     od č. 776 – po č. 784

           Nábrežná                    od č. 773 – po č. 774

           Nábrežná                    od č. 785 – po č. 796

           Nábrežná                    od č. 818 – po č. 823

           Hurbanova                  od č. 797 – po č. 817

           Podkrivánska             od č. 824 – po č. 850


Obvod č. 2 –   Ján Jurčo   č. 680

Ulice: Hlavná-podjazd         od č. 20 – po č. 32  vrátane

          Jana Hálu                    od č. 33 – po č. 62

          Jana Hálu                    od č. 256 – po č. 283

          Krátka                           od č. 284 – po č. 298

          Pod Vilingom              od č. 299 – po č. 313


Obvod č. 3 –  Miroslav Ilavský  č. 171

Ulice: Urbárska                   od č. 63 – po č. 106  vrátane

           Železničná                 od č. 107

           Železničná                 od č. 181 – po č. 254

           Na Pastierskych       od č. 108 – po č. 177

           Pri Váhu                      od č. 314 – po č. 338


Obvod č. 4 –  Mgr. Peter Čupka     č. 415

Ulice: Školská                      č. 339, č. 447  vrátane

           Štefana Rysuľu         od č. 340 – po č. 354

           Štefana Rysuľu         od č. 358 – po č. 362

           Nám. Slobody           č. 356, č. 357

           Vernárska                  od č. 363 – po č. 402

           Hlavná                        č. 403, č. 404

           Ľudovíta Štúra           od č. 405 – po č. 456


Obvod č. 5 -  Iveta Rysuľová     č. 942

Ulice: Vyšná                         od č. 553 – po č. 590  vrátane

           Dr.Lučanského        od č. 518 – po č. 551

           SNP                           od č. 462 – po č. 477

           Hlavná                       od č. 457 – po č. 461

           Hlavná                       č. 478, č. 479, č. 517, č. 591

           M.R.Štefánika           od č. 660 – po č. 669


Obvod č. 6 – Ing. Martina Brezinová  č. 654

Ulice: M.R.Štefánika                    od č. 670 – po č. 703  vrátane

           M.R.Štefánika                    od č. 630 – po č. 659

           Tatranská                          od č. 705 – po č. 733

           Hlavná – od starej ZŠ     od č. 508 – po č. 516

           Hlavná                               od č. 592 – po č. 605

           Hlavná                               od č. 480 – po č. 486


Obvod č. 7 – Peter Jacko  č. 923

Ulice: Fodorová                     od č. 758 – po č. 772  vrátane

           K Jaskyni                     č. 629, č. 704, č. 749

           K Jaskyni                     d č. 750 – po č. 756

           Hlavná                          od č. 606 – po č. 628

           Hlavná                          od č. 497 – po č. 507

           Nám. Slobody             od č. 492 – po č. 496

           Janka Silana               č. 487, č. 488, č. 489, č. 490


Obvod č. 8 – Ing. Zdenko Profant  č. 928

Ulice: Široká                              od č. 893 – po č. 917  vrátane

           Široká                              od č. 734 – po č. 744

           Mašurkova                      od č. 922 – po č. 937

           Mašurkova                      od č. 946 – po č. 958

           Pod Vŕškami                  od č. 918 – po č. 921

           Pod Vŕškami                  od č. 958 – po č. 970

           K Jaskyni                        od č. 745 – po č. 748

           K Jaskyni                        od č. 938 – po č. 945

           K Jaskyni   -  bytovky     č. 1032 , 1041 ,1042


Obvod č. 9 –  Ľubomír Čonka   č. 880

Ulice: Športová                     od č. 857 – po č. 863  vrátane

           Nábrežná                    od č. 851 – po č. 856

           Nábrežná                    od č. 865 – po č. 892

           Važecká chata            č. 971

           Múrna                          od č. 972 – po č. 1007

           Čierne                         od č. 1008 – po č. 1019


 

dnes je: 24.7.2017

meniny má: Vladimír


Poruchové služby

Plyn
0850 111 727
Elektrina
0850 111 468
0906 25 25 25
Voda
044/552 1992
0908 916 579
Verejné osvetlenie
044/5294 121
Rozhlas
044/5294 121
webygroup

Úvodná stránka